Neden XchangeWiser Kullanmalıyım?

  • Yeni Yatırım Fırsatlarını Yakalamak İçin.  
    Xchangewiser ile portföyünüzde olan veya takip ettiğiniz hisseleri izleyebileceğiniz gibi portföyünüzden bağımsız olarak da yeni yatırım araçlarına özel analizleri görmeniz sağlanmaktadır. 
  • Stoploss/Take Profit yani Zarar Durdur/Kar Al noktaları hakkında iç görü almak için. 
    XchangeWiser’de takip listenizi bir kez oluşturduğunuzda hisselerin veya finansal varlıkların günlük kapanış, gün içi maksimum ve minimum fiyat tahminlerini, sinyal gücünü, tahmin yüzdesini ve risk hesaplamalarını günlük ve hızlı gözlemleyebilirsiniz.
  • Hangi hisse senedi, hangi kripto para, hangi yabancı hisseler benim için uygun? Karar verebilmek için. Borsa İstanbul’da, kripto paralarda, farklı yurt dışı yatırım alternatiflerinde, emtialarda ve bir çok yatırım aracında çalışan XchangeWiser sizler için tüm bu alternatifleri inceleyerek kişisel algılarınıza özel olarak raporlar hazırlar. Yatırımlarınızda size yardımcı olmak için işlemleri algoritmik olarak yapar.

XchangeWiser ile birikimlerinizi, yatırıma dönüştürmek çok daha kolay bir hal alırken, yapay zekanın gücü ile daha akıllıca yatırımlar yapabilirsiniz.

Önerilen makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir