1. Home
  2. Knowledge Base
  3. XchangeWiser Yasal Uyarı

XchangeWiser yazılım ürününde yer alabilecek herhangi bilgi, istatistiki şekil ve değeri, OptiWisdom Inc. bunlara içerik olarak yer vermekle, herhangi bir yatırım aracını tavsiye eder anlamına gelmediği gibi böyle bir tercih ve temsil amacı ve yetkisi de taşımamaktadır.

XchangeWiser’de yer alan veri, skor veya değer herhangi bir yatırım aracının alım-satım önerisi ya da getiri vaadi olarak yorumlanmamalıdır. Bu veri, skor veya değerler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu yazılım ürünü, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; kamuya açık verilerin yapay zeka ile eğitilmesi sonucu oluşan bu içeriğin, kullanıcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Dolayısıyla XchangeWiser’de yer alan veri, skor veya değerlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan OptiWisdom Inc. sorumlu tutulamaz.

Bu sözleşmeyle sağlanmış olan hak ve sorumluluklar hiçbir şekilde bir başka şahıs veya tüzel kişiye ücretli veya ücretsiz devredilemez, kiralanamaz, kullandırılamaz.

OptiWisdom Inc. kendi ürettiği ve/veya dışardan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

OptiWisdom web sitesi ve sosyal medya platformları haricinde, OptiWisdom Inc. adına yayınlanan içeriklerin dikkate alınmaması gerekmektedir. Bu web sitesinde yer alan OptiWisdom Inc. markasını ve logosunu içeren bilgi ve belgeler üzerindeki fikri mülkiyet hakları OptiWisdom Inc.’e aittir.

OptiWisdom Inc. kullanıcının veri iletişim sistemleri, donanım ve yazılımlarımdaki herhangi bir teknik sorun ya da uyuşmazlık nedeniyle veri alamaması durumunda sorumluluk kabul etmez.

OptiWisdom Inc. ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla kullanıcılara haber vermek zorunda olmadan işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir, iptal edebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.

OptiWisdom Inc. ilgili veri ve haber kaynaklarının gelecekte kendisinden kullanıcı başına talep edebilecekleri her türlü ücreti kullanıcılarına yansıtma hakkını saklı tutar.

Was this article helpful?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir