Üyeliğinizi açtığınız an itibari ile 7 gün deneme süreniz mevcuttur. Bu süre içinde herhangi bir iptal söz konusu olmazsa sistem kartınızdan otomatik olarak çekim yapacaktır. Birden fazla çekim normal şartlar altında mümkün değildir. Aynı mail adresi üzerinden yanlışlıkla açılmış fazla kullanıcı olması veya maddelerle ilettiğimiz teknik arızalar söz konusu ise iadeniz gün içinde gerçekleşir. Lütfen söz konusu durumlar için info@xchangewiser.com adresi ile iletişime geçiniz. 

Hesabınıza tutarın geçmesi 7 iş günü bulabilir. İade tutarınız ürünün dolar cinsinden gerçekleşir. Türk Lirasını Koruma Kanunu gereği anlık kura çevrilerek bankanız tarafından hesabınıza yansıtılır. Yaşanan kur kayıplarından şirketimiz sorumlu değildir. İade, sisteme girdiğiniz karta iletileceği için bankalara hatalı işlem bildirimi yapmadan önce bizlerle info@xchangewiser.com adresinden iletişime geçmeniz önerilir. Hatalı işlem bildirimleri kartınızı askıya alacağı için iadenin hesabınıza geçme süreci uzayabilir. Bu kapsamda yaşanan gecikme veya kayıplardan şirketimiz sorumlu değildir.  

Teknik Arıza Örnekleri 

  • Kullanıcımı iptal etmeme rağmen çekim yapıldı
  • Aynı mail adresi üzerinden birden fazla kayıt oluşturmuşum
  • İptal butonu çalışmadı
  • Hesap sil butonu çalışmadı
  • Kullanıcıma hiç giriş yapamadım

Kullanıcının hesabını silmeyi veya aboneliğini iptal etmeyi “unutması” şirketimizin sorumluluğunda değildir. Faturalandırma-abonelik sürecinin durdurulması kullanıcının kendi sorumluluğundadır.